Datamerkezi Teknolojisi

Son teknolojiye ulaşmanın en kolay yolu

Trend Micro Teknolojisi

BT güvenliği alanında küresel bir lider olan Trend Micro, dijital bilgi alışverişi yapabilmeleri için dünyayı şirketler ve tüketiciler için güvenli bir yer haline getiren güvenlik çözümleri geliştirir. 25 yılı aşkın güvenlik deneyimimizle sunucu güvenliği, bulut güvenliği ve küçük ölçekli işletme içerik güvenliğinde pazar lideri olarak tanınıyoruz.

Trend Micro güvenliği, müşterilerimizin ve ortaklarımızın ihtiyaçlarıyla uyumludur. Sunduğumuz çözümler son kullanıcıları kullandıkları bütün cihazlarda korur, modern veri merkezlerinde güvenliği optimize eder ve ağları hedefe yönelik saldırılara karşı emniyet altına alır. Yeni hedefleri daha hızlı durdurabilen, ihlalleri daha iyi tespit edebilen ve verileri fiziksel, sanal ve bulut ortamlarında koruyabilen birinci sınıf istemci-sunucu, ağ ve bulut tabanlı koruma çözümleri sunuyoruz.

Gücünü Trend Micro™ Smart Protection Network™ küresel tehdit istihbaratı sisteminden alan güvenlik çözümlerimiz, dünya üzerinde 1200’ü aşkın güvenlik uzmanı tarafından desteklenmektedir