Güvenlik ve Gizlilik İlkeleri

Hizmetlere ilişkin politikalar ve koşullar

Datamerkezi.com Güvenlik ve Gizlilik İlkeleri

Bu içerik Datamerkezi.com tarafından, Datamerkezi.com’ un güvenlik ve gizlilik konusundaki politikalarını belirtmek için hazırlanmıştır.

  • Müşterilerin kullandıkları datalar özeldir ve gizlidir. Müşteri tarafından izin verilmediği sürece Datamerkezi.com personeli asla verilere erişim yapamaz.
  • Datamerkezi.com hizmetlerinden faydalanan müşterilerin bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için azami gerekli önlemler alınmıştır. Bunun için fiziki ve elektronik güvenlik ile 7×24 tüm sistem izlenmektedir ve tüm donanımlar emniyete alınmıştır. Dış kaynaklardan gelebilecek tehdit ve saldırılara karşı özel çözümlere sahiptir. Bazı ek çözümler ile müşterilere opsiyonel olarak güvenlik hizmetleri de sunulmaktadır.
  • Sistemlere erişim için kullanılan IP adresleri vb dijital kimliklerin takip kaydı yapılmaktadır. Bu kayıtlar ileride oluşabilecek ihtilafları ve müşteri verilerinin güvenliği için zorunludur.
  • Datamerkezi.com için web sitesini ziyaret edenlerin, kişisel bilgilerini korumak başlıca ilkeleri arasında yer almaktadır. Yasal olarak tarafımızdan istenmedikçe kişisel olarak nitelendirilen özel bilgiler 3. şahıslar ile paylaşılmamaktadır.

Uygun çözüm mü arıyorsunuz?

Satış departmanı ile hemen iletişime geçin.